Produkt

GESHA BEAUTY® COLLAGEN DRINK zawiera hydrolizowany kolagen morski o nazwie “Peptan“, produkowany przez francuską firmę Rousselot SAS.

Kompleksowe badania kliniczne przeprowadzone w Japonii i Francji potwierdzają jego skuteczność i podkreślają nowe, zachęcające korzyści dla zdrowia skóry.

Kolagen zawarty w środkach do pielęgnacji skóry jest stosowany tylko na powierzchni, ale to nie wystarcza. Aby zapobiec procesowi starzenia się skóry, należy działać u źródła, a mianowicie, w jej głębokich warstwach.
Drobne kreseczki, zmarszczki i utrata elastyczności są symptomami powszechnie kojarzonymi ze starzejącą się skórą. Intensywnie działające czynniki środowiskowe i naturalne obniżanie się zdolności regeneracyjnych komórek, przyczyniają się do powstawania innych oznak, rzadziej kojarzonych ze starzeniem: matowej, szorstkiej lub suchej skóry. Składniki aktywne Gesha Beauty® Collagen Drink wnikają docelowo do głębokiej warstwy skóry (skóry właściwej) i działają od wewnątrz. Przez to wytwarzanie kolagenu jest stymulowane. Rezultatem jest młodszy i zdrowszy wygląd skóry.

Pozostałe składniki Gesha Beauty® Collagen Drink to witamina A, która utrzymuje prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci, witamina E, która bierze udział w dostarczaniu składników odżywczych do komórek i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, oraz witamina C, która jest istotna przy produkcji kolagenu.fot: Starzenie się skóry – coraz bardziej widoczne skutki

Utrzymanie odpowiedniej ilości kolagenu jest kluczowe dla młodego, zdrowego wyglądu skóry. Glicyna, prolina, alanina i hydroksyprolina są głównymi składowymi kolagenu: uzupełnianie tych aminokwasów jest konieczne do utrzymania ilości kolagenu na zdrowym poziomie i zapobiega starzeniu się skóry, a także utrzymuje stawy w dobrej kondycji.

CELE:
Rosnąca ilość badań pokazuje, w jaki sposób nutrikosmetyki przyczyniają się dla zdrowia skóry. Podczas, gdy kremy i produkty kosmetyczne stosowane zewnętrznie działaja tylko powierzchniowo, suplementy odżywcze przyjmowane doustnie mają na nią wpływ od wewnątrz: jest to tzw. "wewnętrzne piękno".

W celu oceny skuteczności i możliwości przyjmowania Peptanu™ przeprowadzono dwie serie badań klinicznych na przypadkowo dobranych 80 zdrowych kobietach w wieku od 35 do 59 lat. Innej grupie podano placebo. Celem tych badań była ocena oddziaływania doustnego przyjmowania 10g Hydrolizowanego Kolagenu Peptan™ na fizjologiczne zachowanie się skóry i jego tolerancji.

ZALECENIA: Należy wypijać jedną butelkę Gesha Beauty Collagen Drink (50ml) dziennie przez okres 4 tygodni. Dla jeszcze lepszego i długotrwałego efektu, zalecamy picie naszego kolagenu przez okres od 8 do 12 tygodni. Zacznij swój dzienny rytuał piękna od Gesha Beauty Collagen Drink!

Gesha Beauty Collagen Drink daje natychmiastowy zastrzyk energii, dzięki orzeźwiającym smakom jabłka i wiśni. Pijąc go tuż po przebudzeniu uzyskasz lepszy efekt, ponieważ jest wtedy lepiej wchłaniany przez Twój organizm.

Każdego dnia jesteś narażona na stres, którego skutki z biegiem czasu stają się widoczne na Twojej skórze. Kobiety, które regularnie piły Gesha Beauty Collagen Drink zauważyły pozytywny wypływ na bilans nawilżenia ich skóry, która była wyraźnie gładsza i bardziej jędrna. Jeśli chcesz zredukować skutki stresu, wygładzić zmarszczki, odżywić i nawilżyć swoją skórę Gesha Beauty Collagen Drink jest idealnym rozwiązaniem. Jednakże, by uzyskać szybkie i zadowalające efekty należy wdrożyć zdrową i zbilansowaną dietę. Pij Gesha Beauty Collagen Drink i budź się piękniejsza każdego dnia!


zobacz także:

OPIS PRODUKTU: Gesha Beauty Collagen Drink
TECHNOLOGIA
MECHANIZM DZIAŁANIA

 
Producent:
BECAPRO Sp. z o.o.

ul. Towarowa 1, 83-034 Trąbki Wielkie
tel. 58 683 01 53
e-mail:
biuro@gesha.pl
 

Copyright • BECAPRO

created by A4 STUDIO

GESHA BEAUTY® COLLAGEN DRINK zawiera kolagen morski o nazwie “Peptan“ z Francji. Kompleksowe badania kliniczne przeprowadzone w Japonii i Francji potwierdzają skuteczność hydrolizowanego kolagenu Peptan™ i podkreślają nowe, zachęcające korzyści dla zdrowia skóry.